Bolek a Lolek

Potřebujete si nutně vyřídit neodkladné záležitosti a potřebujete rychle a bezpečně zabavit Vaše nejmenší? Nechcete platit za předražená DVD? Pak zpozorněte, protože dnešní článek může pomoci právě Vám. Jako téma jsme si dnes zvolili populární kreslený seriál, který většina z nás zná už ze svých dětských let – Bolek a Lolek.

Animovaný seriál

Bolek a Lolek je polský animovaný seriál, který se poprvé začal vysílat už v roce 1963. Vy si ho můžete pamatovat zřejmě z éry večerníčků, kde byla tato pohádka velmi populární. Do dnešního dne vyprodukovala polská produkce na 150 dílů a 2 filmy. Každý díl má kolem 10 minut. Hlavními postavami jsou dva bratři, Bolek a Lolek, kteří zažívají divoká dobrodružství.
Jak už jsme zmiňovali v úvodu článku, nemusíte zběsile obrážet novinové stánky ani hypermarkety – Bolka a Lolka si totiž může každý pustit v pohodlí domova na známém video portálu Youtube.com.


Jediné, co musíte udělat, je zadat do vyhledávače heslo „Bolek a Lolek“ a vyjedou Vám tisíce výsledků. Výhodou tohoto seriálu je také fakt, že je němý, tudíž můžete využít i zahraniční kanály, které mnohdy nabízejí větší množství dílů, než ty české. Jako příklad můžeme uvést třeba „Lolek Matolek“, nebo český „Pohadkovyraj“.This entry was posted in Seriály and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *