Červený traktůrek

Opět se Vám hlásíme z našeho pravidelného magazínu, ve kterém se zabýváme prakticky vším, co Vás zajímá. Dnes jsme se znovu zaměřili na ty nejmenší a vybrali jsme téma, jehož obsah by se mohl hodit všem novopečeným rodičům – Červený Traktůrek.

Animovaná pohádka

Červený Traktůrek, v angličtině známý pod názvem „Little Red Tractor“, je poměrně nová animovaná pohádka, která získala na popularitě zejména díky rannímu pořadu TV Nova, Snídaně s Novou. Ta každé ráno vyhlásila dětskou soutěž a během ní pouštěla právě zmiňovanou pohádku.

Děj

Celý děj se odehrává v malém městečku, ve kterém Standa a jeho malý červený traktůrek řeší každodenní nástrahy života na farmě. Každý díl má zhruba 10 minut a většina z nich je dostupná i v českém jazyce. Nejedná se o němý film, proto je čeština pro děti poměrně klíčová.

I když Červený Traktůrek vychází na DVD, není třeba obrážet obchody a nutně si je kupovat. Mnoho dílů je totiž dostupných i na každému známém video portálu Youtube.com. Stačí jen zadat heslo „Červený Traktůrek“ a vyjede Vám na 4000 různých výsledků. Pokud chcete díly svým dětem přehrávat systematicky, doporučujeme navštívit kanály, které se zabývají přímo tímto seriálem – jako příklad můžeme doporučit „PohadkovySvet“, či třeba „Barbora Kredbova“ – na obou kanálech najdete desítky epizod online a v češtině.This entry was posted in Pohádky and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *