Filmy ke stažení zdarma přes uložto

Filmy. Všichni je milujeme rádi na ně koukáme, ale neradi za ně platíme. Tak by jste dala shrnout většina fanoušku filmů. Autoři práv jsou pak naštvaní na internetové servery, které stáhnutí či shlédnutí poskytují, ale konzumenti neradi platí za film 200 Kč v kině. Jak vyhovět všem stranám? Řešením je krátkodobý pronájem filmů za drobný peníz. Kde k tomu ale přijít?

iTunes – pronajměte si film za 50 korun

Když jsme dělali výzkum mezi našimi čtenáři, tak jsme zjišťovali, kolik jsou ochotní za shlédnutí filmů zaplatit. Dostali jsme se k částce 30 až 60 korun, dle kvality díla. Částku považujeme za více než rozumnou, vzhledem k tomu, že dostanete zábavu na 2 hodiny (někdy i delší) v minimálně HD kvalitě z pohodlí Vašeho domova. Většina lidí to možná neví, ale již i v Česku lze filmy pronajímat přes iTunes.

Nejprve si musíte iTunes stáhnout – najdete ho na oficiálních stránkách applu. Po stažení program na instalujte a spuste. Pak stačí prouzdat obchodem. Najít si film, který splňuje Vaše požadavky a poté si ho pronajmout. Pronajmutí je na 24 hodin, takže na film lze kouknout víckrát. Pokud Vás zajímá odměna pro umělce, tak ta činí 66 % z ceny pronájmu – což je opravdu velkorysé.

Není ani nutné se vymlouvat na neznalost angličtiny v současné době jsou ke spoustě filmům titulky a některé tituly – zatím převážně pro děti jsou dokonce i česky dabované.This entry was posted in Novinky and tagged , , . Bookmark the permalink.

One Response to Filmy ke stažení zdarma přes uložto

  1. Sona Istvanova says:

    stahovt muziku zdarma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *