Fenomenální raperka Iggy Azalea

Jak se říká – raní ptáče dál doskáče, tak jsme se rozhodli, že si přivstaneme a připravíme si pro Vás článek o jedné z nejzajímavějších postav Hip Hopové scény. Věřte, že se máte na co těšit.

Jak jistě víte, tak muzika nás prostě baví. Koho také ne v dnešní době? Kdo nás ale sleduje více, tak ví, že mezi naše nejoblíbenější žánry patří Hip Hop a Rap. Takže dnešní speciál nemůžeme začít něčím jiným než Rapem.

Iggy Azalea – Raperka co si šla za svým snem

Znáte ty příběhy, kdy sníte, že jednou budete pěveckou mega stár? Nejste sami! Stejně snila i Iggy Azalea a miliony dalších lidí na světě. Rozdíl mezi ní a ostatními je, že si šla tvrdě za svým.

Už od svých 14 let se rozhodla rapovat. Jelikož pochází z Austrálie, kde tento styl nepatří mezi nejpopulárnější, tak se rozhodla, že se přestěhuje do Ameriky. Od svých 14 tedy pomáhala své máme uklízet prázdninové hotely a domky a střádala každou korunu, aby si mohla splnit svuj velký sen. V 16 letech se jí to opravdu podařilo. Rodičům řekla, že jede s kamarády na prázdniny do USA. Rodiče neměli námitky, to ale nevěděli, že svou dceru dlouho neuvidí. Iggy se totiž rozhola, že v USA zůstane a splní si tak svůj sen – stane se RAPERKOU! Ono se jí to podařilo, ale víte čím si musela projít?

Zní to pohádkově přijede do USA a hned je z Vás megastár, ale takto to opravdu nefunguje. Iggy se dostala v 16 do USA a jelikož se vykašlala na školu musela pracovat. Projela několik státu a měst. Pracovala dnem i nocí. V jedno chvíli měla i 3 práce najednou. V noci nespala – ano pracovala. Neměla školu, přátele, rodinu a téměř žádné peníze. Šetřila každou korunu, aby se dostala tam kde je nyní. Prošla si takovým peklem, které si málokdo z nás umí představit a dokázala. Ano ona to dokázala nyní je slavnou raperkou a vy se o ní dočtete i u nás na stránkách!

Její tvorba – Perfektní rapové písničky

Písnička o jejím nástupu na scénu – životě – čím si prošla a kam se až dostala.

Fancy – jeden z jejích nejnovějších a nejpopulárnějších hitů. V současné době má přes 185 milionu shlédnutí a rychle se dere na vrchol.

Problem – opět perfektní písnička, kterou si získala srdce mnoha fanouškůThis entry was posted in Novinky and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *