Jutube

Jutube se stává stále více a více populární. Předhonil již dávno konkurenční video portál Vimeo. Popularita roste díky sociálním sítím jako je Facebook nebo Twitter, mateřské společnosti Google a telefonům s chytrým operačním systémem iOs nebo Android – jejíž majitelé si rádi prohlíží videa prostřednictvím telefonu nebo tabletu.

Jutube Videa

Ano právě na tomto portálu najdete pouze ta nejlepší videa, která jsou ke shlédnutí úplně zdarma. Platí to i pro filmy, videoklipy, seriály a pohádky. No není to úžasné. Konečně existuje místo snadno dostupné pro všechny s připojením k internetu, kde si mohou postit svůj oblíbený videoobsah. Mezi můj oblíbený videoobsah jenž si rád rád pouštím jsou jutube traktory. Lidi ať chcete nebo ne prostě je to super. Jo a taky se rád kouknu občas na závody aut. No lepší než kdybych se proháněl někde po ulici nemyslíte?

Jutube písničky

Hudba to je to co nás každým dnem naplňuje. Žije ve 21. století a písničky a různé mp3 a iPody se stali součástí našich životů. Hudbu milujeme a posloucháme jí cestou do práce a nebo do školy. Takže pokud se nudíte a rádi si něco poslechneme jděte na Jutube a zadajte jméno Vaší oblíbené kapely. Dle našeho názoru třeba za poslech stojí U2 a jejich populární skladba beautiful day, jenž rozzáří usměv na tváří komukoliv, ať měl jakkoliv těžký den.

Hudba

Pojďme také serveru poděkovat za to, že existuje. Dyť bez něj by jste si teď asi velice obtížně mohli pustit některé starší nahrávky. Je to super, protože kde jinde si můžete poslechnout hudbu zdarma? Upřímě já takové jiné místo neznám a pokud vi jo dejte mi vědět rád se tam podívám. Co třeba zbožňuji úplně nejvíc jsou romské písně, jenž jsou tady zastoupeny v opravdu hojním množství.

Takže opět překlep lidičky! Ne ani na www.jutube.com (.cz) nenajdete oficiální stránky ty jsou pouze tady ty jedny – www.youtube.com – tam je veškerý videoobsah.

Reklama

Comments are closed.