Matýsek a Jája kreslí

Hledáte zábavu pro Vaše nejmenší? Potřebujete si na chvíli oddychnout a nevíte jak zabavit Vaše děti? Pak právě pro Vás máme dnešní článek – tématem totiž bude populární pohádka Matýsek a Jája.

Seriál pro děti

Matýsek a Jája je seriál pro ty nejmenší předškolní děti. Hlavními hrdiny jsou králíček Matýsek a beruška Jája. Ti se v každém 6 minut dlouhém dílu vydávají na nejrůznější dobrodružství a využívají přitom magickou tužku, kterou kreslí prakticky cokoliv. Děti se tak učí kreativitě a doma si pak sami kreslí věci, které viděli v pohádce.
To nejlepší na této kreslené pohádce ale je fakt, že nemusíte platit za žádné DVD ani VHS – desítky dílů jsou totiž dostupné na známém video portálu Youtube.com. Do vyhledávače stačí zadat heslo „Matýsek a Jája“ a už si jen stačí vybrat díl, který Vaše dítě ocení nejvíce. Pokud chcete jít systematicky díl po díle, zkuste navštívit youtube kanál „matysekjaja“, který se zaměřuje speciálně na tento seriál, ke kterému přidal již na 79 videí. Kromě toho přidává i další pohádky pro děti, jako je třeba neméně populární „Líza“.

Kanálů s Matýskem a Jájou je samozřejmě více – pakliže se Vám některý zalíbí, dejte kanálu odběr a budete tak automaticky informování o nejnovějších dílech.This entry was posted in Seriály and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *