Minecraft videa

Ani dnešek nebude výjimkou a i tentokrát Vám přineseme článek ze světa video portálu Youtube.com. V dnešním díle jsme si pro Vás přichystali videa se hrou, která se v posledních měsících stala doslova fenoménem a zná ji snad každý. Kdo z Vás tipuje hru Minecraft, může si připsat imaginární bod.

Co je to Minecraft?

Pro případ, že by se mezi našimi čtenáři našel někdo, kdo by hru neznal, krátce ji představíme. Minecraft je projekt herních vývojářů společnosti Mojang a jejího hlavního představitele Markuse „Notche“ Perssona. Hra si získala svou popularitu díky „kostičkovému světu“, ve kterém si můžete dělat prakticky, co chcete. Stavět domy, navštěvovat jiné dimenze, či těžit nejrůznější rudy… to vše a mnoho více v Minecraftu.

Videa ze hry

Není potom divu, že se na české i zahraniční scéně objevuje tolik videí právě s touto hrou, jako hlavním tématem. V České Republice je nejznámější asi uživatel „Minecrafák“ a jeho stejnojmenný kanál. Ten začal dělat tzv. „Let´s play“ z Minecraftu mezi prvními a jeho videa jsou nesmírně populární. Jako další uživatele bychom mohli zmínit třeba“ GoGoManTV“, „Mentoss97“, či jeden z největších Minecraft kanálů vůbec – „MinecraftBoxCZ“, kde hrají takové legendy, jako je House a Ježich.Pokud by Vás Minecraft zaujal, nezapomeňte dát kanálům odběr – lets playery to určitě potěší.This entry was posted in Hraní her and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *