Muzika

Tak to máme pro Vás další zajímavosti. Dneska si povíme o portálu Youtube. Docela jsme se divili kolik lidí tento portál a tak jsme se rozhodli, že Vám ho v krátkosti představíme. Jste připraveni? Tak jdeme na to

Youtube videa

Co jsme tak zjistili, tak podle vyhledávačů nejčastěji hledáte ve spojení s překlepem videa. No není se přeci čemu divit, vždyť se jedná o největší server pro sdílení videa. Své kousky sem nahrávají velké televize, hudební producenti, ale i obyčejní lidé, kterým se přihodilo něco zajímavého a chtějí se o to podělit s ostatními – o tom to přece je. To byla i původní myšlenka serveru

Muzika

No jako druhý důvod proč hledáte tento překlep byla muzika. Ani se Vám nedivíme, také dnes již posloucháme zahraniční, ale i české písničky na portálu youtube.com, kde je ke každé písničce i skvělý videoklip. Hold technika jde dopředu. Za pár let tam možná budou i filmy.

Pohádky

Tento server začínají využívat i stále mladší a mladší. Děti sem chodí rádi, protože se mohou podívat na své oblíbené seriály a nebo pohádky.

Takže teď Vám ukážeme nějaký pohádky nebo pořádnou muziku konkrétně.

Tak říkáte na tento mixtape od legendarniho tymu českých a slovenských raperu? No upřímně my jsme z toho naprosto unešení.

Co takhle jeden motivační song od Bena Cristovaa, kterej Vás v posilce nebo kdekoliv jinde při sportu maximálně nakopne? Jo? Tak jo tady ho MÁTE.

Reklama

Comments are closed.