Oggy a škodíci pohádky

Kdo by neznal kreslený seriál Oggy a škodíci, v některých překladech také jako Oggy a švábi. Tento původně francouzský seriál se na našich obrazovkách objevil poprvé díky stanici Fox Kids, nicméně práva na pohádku si pořídila také známější TV Nova, která díly také pravidelně vysílala.

Díky tomu, že v současné době ale na tento seriál v televizi můžete narazit jen zřídkakdy, je nutné pro její sledování nalézt alternativní zdroj. Díky internetu je snažení o něco jednodušší. V následujících řádcích se zaměříme na to, o čem stručně seriál je a kde je možné tuto pohádku sledovat v současné době.

Kocour jménem Oggy chce mít pohodový život při sledování televize, při kterém se nebude muset vysilovat zbytečným pohybem a kde jsou lednička a záchod jeho nejbližšími „přáteli“. Škodíci, nezbední švábi, ale kocourovi rádi život znepříjemňují, z čehož také v důsledků plynou opravdu vtipné situace, které přichází s tím, jak se chce kocour švábů jednou a provždy zbavit. Ti jsou ale velice vytrvalí. Oggy bydlí vedle svého bratrance jménem Jack, který mu čas od času pomáhá s bojem proti škodíkům. Vystupuje zde i bulldog Bob, který občas Oggyho z určitých důvodů zmlátí.

Toužíte se znovu na pohádku podívat anebo chcete být jejími novými diváky? Není problém – na portálu Youtube jsou k nalezení všechny epizody této vtipné taškařice.

Zde se nachází celý playlist téměř epizod Oggyho a škodíků, také obsahuje i stejnojmenný film. Na portálu ale lze nalézt i další playlisty videa se stejnými díly. Skvělé na tomto seriálu je, že nemusíte hledat ani konkrétně české či slovenské díly, protože se zde téměř vůbec nemluví a humor je čistě na bázi gagů a vtipných situací.

Přejeme Vám příjemné pokoukání a věříme, že Vám bylo info vskutku prospěšné. Podělte se také o to, jak se Vám Oggy a škodíci líbí, do komentářů pod článkem.This entry was posted in Pohádky and tagged , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *