Pat a Mat – Youtube pohádky

Hledáte nenásilnou zábavu pro Vaše děti? Nechcete kupovat drahá DVDčka s pohádkami, které děti nebudou zajímat? Pak právě pro Vás dnes máme tip na levnou a ověřenou zábavu – Youtube pohádky.

Pat a Mat

Jak jste možná nevěděli, na Youtube.com se nachází opravdu nepřeberné množství pohádek – vše od japonských anime, přes americké řežby akčních hrdinů, po nenásilné klasiky, které známe z našich dětských let. Právě na jednu takovou klasiku jsme se dnes zaměřili i my a nejedná se o nic jiného, než pohádku Pat a Mat.

Pat a Mat je v česku doslova fenomén a osobně si myslíme, že se mezi námi nenajde nikdo, kdo by tuto povedenou dvojici neznal. Na serveru Youtube se nachází mnoho dílů – jak starší, tak novější tvorby. Stačí zadat do vyhledávače heslo „Pat a Mat“ a vyjede Vám na 140 000 výsledků. Tomu už říkáme pořádný seznam videí.Mezi těmito příspěvky naleznete i dlouhá hodinová videa, která jsou „vytáhlá“ jako soubor několika dílů z DVD. K tomu zde naleznete i legendární díly, jako jsou „Sekačka“, „Střecha“, či „Gril“.

Náhodné video

Snad Vám náš dnešní tip alespoň trochu ulehčil práci při výběru zábavy pro Vaše děti a věříme, že se tato ztřeštěná dvojka bude Vašim dětem maximálně líbit.This entry was posted in Pohádky and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *