Pohádky o mašinkách – Online a zdarma

Jak účinně zabavit naše nejmenší? To je otázka, na kterou se spousta rodičů snaží odpovědět už dlouhá léta. Když pomineme drahé hračky a online hry, vždy se najde dobrá pohádka, či třeba knížka před spaním. Poměrně nově si děti oblíbily pohádky o mašinkách.

Nenechte se ale mýlit – pohádky o mašinkách můžete pamatovat i Vy, kdy se formou Večerníčku každý večer objevovaly na stanici ČT.

Lokomotiva Tomáš

Zhruba 10 minutové kreslené pohádky byly tou dobou pravým fenoménem a asi se nenašlo dítě, které by si je neoblíbilo. Tyto pohádky se sice v televizi už nějakou dobu neobjevují, ale aktivní uživatelé internetu nelenili a nahráli několik desítek videí na známý video-portál Youtube.com. Tyto díly pohádek o mašince se staly velmi populárními a mnohé z nich již mají několik stovek tisíc shlédnutí. Uživatelé chválí především nenásilnost, jednoduchost a také fakt, že se jedná o české dílo. Pokud by jste ale i tak dali přednost něčemu modernějšímu, můžete zkusit vyhledat pohádku s názvem Lokomotiva Tomáš, jež je na Youtubu opět zastoupena v hojném počtu a rovněž v češtině. Výhodou je také fakt, že TV Barrandov tuto pohádku stále vysílá a Vaše děti si ji mohou každý den naladit.This entry was posted in Pohádky and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *