Rádio

Youtube jsou stránky, které založili 2 studenti. Jsou to i bývalí zaměstnanci Paypalu – největší internetové peněženky. Znají se již ze společných studií a na svém úspěšném projektu začali pracovat již v roce 2005. Nápad to byl vskutku šílený a do té doby to nikdo nečekal – sdílení videí. Za úspěchem stojí rozhodně i rozšiřování digitálních kamer, které se stali dostupné pro většinu obyvatel a díky tomu začalo vznik spoustu videí.

Online rádio

Sedíte u počítače a rádi by jste si poslechli své oblíbené rádio? Není problém. Žijeme ve 21. století a poslouchat rádio přes internet je naprosto běžná věc. Je hned několik možností jak se k živému vysílání dostat. Jednou z možností je přejít na oficiální stránky rádia. Tou druhou je živé vysílání na Youtube. Nevíme jestli ,,lifko´´ jak se vysílání přes internet někdy říká funguje i u nás ale v zahraničí určitě.

Ze zahraničních rádii rozhodně doporučujeme BBC. Pokud někoho baví elektronická hudba tak nepromeškejte živé vysílání Tomorrowlandu a pro ty co mají rádi česká rádia doporučujeme Evropu 2

Písničky

Taky je máte tak rádi? Posloucháte je kdykoliv je to možný třeba z mp3 přehrávače nebo iPodu? Znáte videoklipy? Zkusili jste se někdy na nějaký kouknout? No víte co. Hodíme Vám sem hity, které aktuální doslova ničí hitparády výše zmíněných rádií.

Tak co na ně říkáte? Líbí se Vám? Sdělte nám Vaše názory v komentářích

Reklama

Comments are closed.