Registrace

Jak to tak bývá jiných serverech, i na Youtube je lepší se registrovat. Registrace není sice nutná, protože videa můžete sledovat bez omezení i nepřihlášeni, ale zbytečně se ochuzujete o všechny možnosti, které stránky poskytují. Pokud se tedy registrujete, získáte tím možnost přidávat vlastní videa, tvořit seznamy, přihlašovat se k odběru jiného uživatele nebo třeba komentovat a hodnotit. Registrací a následným přihlášením se vám výše zmíněné funkce zpřístupní. No dost bylo zdržování – pojďme konečně na tu registraci

Youtube.com registrace

Při otevření stránky www.youtube.com se před námi objeví hlavní stránka. V jejím pravém horním rohu nalezneme možnost přihlášení nebo vytvoření účtu. My se chceme registrovat, proto klikneme na „Vytvořit účet“.

A protože od roku 2006 spadá joutube pod Google, tak používají společný přihlašovací účet. K jeho vytvoření slouží stránka, která se nám otevřela.

Vyplníme tedy naši emailovou adresu (například myname@example.com). Tento email pak budeme používat k přihlašování. Dále si zvolíme bezpečné heslo o délce minimálně 8 znaků. Je také vhodné vyplnit datum narození a je nutné bezchybně opsat text z obrázku k ověření, že nejsme robot.

Pak už si jen přečteme „Podmínky služby“ a pokud s nimi budeme souhlasit, klikneme na „Přijímám. Vytvořit účet“. Pokud jste udělali vše správně, objeví se vám další stránka.


Ta nás pobízí k tomu, abychom si vyzvedli email, který nám byl zaslán, a ve kterém jsou další instrukce. Otevřeme si tedy emailovou schránku a přečtěme si email. Je v něm odkaz (ten nejdelší), který účet aktivuje. Po aktivaci a přihlášení se otevře další stránka.

Přihlášení na Youtube
Gratulujeme! Nyní jsme se úspěšně registrovali na joutube a můžeme začít využívat všechny jeho možnosti.

Reklama