Stahování mp3 z Youtube

Jistě se mezi námi nenajde snad nikdo, kdo by neznal Youtube.com. Prakticky všechny hudební hvězdy z celého světa sem umisťují svůj nový hudební materiál, který mi pak můžeme shlédnout a poslechnout. Co ale když chci určitou muziku poslouchat i ve svém MP3 přehrávači? Na tuto a další otázky Vám odpovíme v následujících několika málo řádcích.

Downloader písniček

Pokud se Vám na youtube líbí nějaká písnička a chcete si jí stáhnout, vstupujete do pomyslné šedé zóny zákona. V České Republice není právně ošetřeno stahování videí pro svou vlastní potřebu a není to tedy nelegální, avšak youtube se všemi možnými prostředky snaží tomuto stahování zabránit a sám ho nedovoluje. To mu však není nic platné, protože na internetu existuje mnoho účinných nástrojů pro stahování videí. Je však potřeba odlišit video od zvukové stopy.

Většina doplňků pro internetové prohlížeče nabízí volbu uložení obsahu ve formátu MP3, čili není potřeba stažený produkt nijak upravovat. Jinak tomu je u internetových downloaderů, jež často dokaží stáhnout pouze video-formát. V takovém případě je pak nutné vytáhnout pouze zvukovou stopu. K tomu poslouží např. software Sony Vegas, v němž můžete několika jednoduchými kroky odstranit video-stopu a uložit si onu zvukovou stopu a to hned do několika různých formátů, z nichž MP3 bude asi ten nejpoužívanější.

Reklama

Komentáře nejsou povoleny.