Stahování z youtube

V dnešním světě internetu a digitalizace asi není nikdo, kdo by neznal asi nejslavnější video-portál Youtube.com. Pokud patříte mezi pravidelné návštěvníky, jistě se Vám někdy stalo, že se Vám nějaký hudební klip, či prostě zábavné video líbilo natolik, že jste si ho chtěli stáhnout, a právě o tom bude celý dnešní článek.

Seriál, film, podest nebo písnička?

Hned na úvod si musíme ujasnit pár věcí. Stahování z youtube není legální, ale ve své podstatě ani nelegální. Zákon ho nijak neošetřuje, avšak pokud se na věc podíváme z pohledu youtubu, který stahování nepovoluje a neumožňuje ho, jedná se prakticky o zakázanou věc. Jak už jsme ale napsali, nelegální to není, tak proč toho nevyužít?
Na stahování z youtube.com existuje v dnešní době opravdu mnoho programů, utilitek do prohlížečů atd. Asi nejjednodušším způsobem je pak zavítat na specializovanou stránku, kde pouze zadáte URL videa, zvolíte výstupní formát a server Vám nabídne stahování. Z praxe ale víme, že tyto servery jsou často nespolehlivé.

Druhou a často využívanou formou je pak doplněk do prohlížeče, kdy pak jednoduše kliknete na video a prohlížeč Vám sám nabídne jeho možnost stáhnutí. Tato volba je už mnohem spolehlivější a navíc ji můžete upravit dle svých konkrétních požadavků, takže video, či zvuková stopa bude přesně dle Vašich představ.

Alternativa

No a kdo by nechtěl stahovat a věci si raději legálně koupit, tak doporučujeme navštívit obchod App Store nebo Google Play a daná díla o které máte zájem v pohodě a jednoduše koupit.

Reklama

Comments are closed.