Superstar 2015 poslední díl

Máme to tu znova. Začal nám nový školní rok a sním i další ročník velepopulární televizní soutěže Superstar. Co můžeme od pořadu čekat v roce 2015? Dočkala se soutěž nějakých inovací? Kdo je největším favoritem tohoto ročníku? Tyto a mnohé další otázky si zodpovíme v následujícím článku. Proto se pohodlně usaďte, pořádně zaostřete a jdeme na to.

No na začátek si pojďme říci na rovinu, že soutěz se nějakých větších inovací nedočkala. Stále je postavena na starším, ale stále dobře fungujícím konceptu – porota, vyřazovací kola a finále, kde už rozhodují hlavně fanoušci. Největším favoritem je v současné době Marek Kutnár. Tak budeme Markovi držet palce – třeba to vyjde.

Superstar 2015 poslední díl online

Většina z Vás nám píše, že jste například kvůli práci či škole nestihli poslední díl Superstar. Mmm to je rozhodně špatný. Jelikož jste určitě viděli ty předchozí a rádi byste neměli ve sledování mezeru. Jak se tedy podívat na poslední díl Superstar? Stačí jít na tn.cz – kde najdete všechny díly – odkaz zde

Tak doufáme, že jsme Vám dnešním článkem pomohli. Pokud máte nějakého favorita napište nám do komentářů. Uvidíme kdo tu u nás má nejvíc fanouškůThis entry was posted in Novinky and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.