Tom a Jerry pohádky – Online videa

Děti jsou dnes doslova pod náporem nových zaoceánských, či asijských pohádek a animáků, jež usilují o dětskou pozornost a popularitu. Leckterý rodič se již rozhodl odtrhnout dítě od ovladače satelitu a vrátit se k osvědčeným klasikám v kategorii pohádek. Když vynecháme čistě české klasiky, jež jsou na pohádky poměrně pestré, ale dnešní děti je již moc nevyhledávají, skončit můžeme třeba u animovaných pohádek, typu Scooby-Doo, či Tom a Jerry.

Právě Tom a Jerry je jedna ze serií, jež je ověřena již mnoha generacemi dětí a pohádky s touto dvojicí snad nikdy neomrzí. Jednoduchost, akce, žádné přehnané dialogy… to vše mají děti rádi. Někteří rodiče sice tvrdí, že Tom a Jerry je přežitek plný násilí, které se děti následně snaží napodobovat, nicméně většina rodičů tento názor nezastupuje. I tak to ale jistě stojí za zvážení.

Online

Pohádky o kocourovi Tomovi a myši Jerrym můžete nalézt jak online – třeba na Youtube.com, či třeba na Rexo.cz, tak i na mnoha DVD na stáncích, či videokazetách v půjčovnách. Je to dokonce takový fenomén, že na jeho motivy vzniká spousta her, knížek, omalovánek, školních potřeb apod. Děti zkrátka tuhle dvojici milují a nedají na ně dopustit.This entry was posted in Pohádky and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *