Trampské písničky

I v dnešním díle našeho pravidelného magazínu jsme si pro Vás připravili článek na téma, které Vás zajímá. Stejně jako v předchozím díle, i dnes jsme se rozhodli vsadit vše na hudbu a i když léto pomalu, ale jistě končí, určitě oceníte tipy na trampské písničky.

Trampská hudba – online

Trampská hudba má obzvláště v České Republice dlouhou tradici. Ta pramení zejména z rozšířenosti organizací, jako je Junák, Skaut, Liga lesní moudrosti apod. Kdo by také nepamatoval písničky z dětských let, které se zpívali na dětských táborech za doprovodu 1-2 kytar a 30 zpívajícími dětmi.

Trampská hudba je zkrátka velice rozšířená a i v dnešní době lze v hudebninách nalézt mnoho zajímavých CD a LP starší i novější tvorby. Neméně pestrá nabídka se pak nachází i na známém video portálu Youtube.com, kde stačí do vyhledávače zadat heslo „Trampská hudba“, nebo třeba „trampské písničky“ a možná sami budete překvapení, kolik hudby budete mít k dispozici.

Jako příklad můžeme uvést uživatele „Marcela Opočenská“, která pravidelně sdílí videa s názvem „Trampské perly“, které obsahují tu nejlepší českou tvorbu. K nalezení jsou jak mixy písniček, tak klasické desky známých kapel, ku příkladu Kamelot, Kapitán Kid, či třeba Wabi Daněk.This entry was posted in Videoklipy and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *