Tutitu na Youtube

Jsou Vaše děti k nezastavení? Hledáte zábavu, která je na chvíli uklidní a zároveň zabaví na dlouhé hodiny? Pak právě pro Vás je určen dnešní článek, protože tématem bude populární animovaný seriál TuTiTu.

Animovaný seriál pro děti

TuTiTu je určen pro ty nejmenší a obsah seriálu tomu i odpovídá. Celým pořadem provází létající autíčko, jenž učí děti základní věci, jako jsou barvy, abeceda, ovoce, zvířata a mnoho dalšího. Seriál je poměrně populární a nyní přichází i do České Republiky.
Ke sledování tohoto seriálu nepotřebujete kupovat drahé DVD, či licencované VHS – jediné, co potřebujete k zabavení Vašich dětí, je internet a trocha zručnosti.

Kanál TuTiTuTV

Server Youtube.com nabízí nepřeberné množství dílů s TuTiTu přímo od originálního producenta. Stačí navštívit jeho kanál s názvem „TuTiTuTV“ a právě zde naleznete všechny díly. Pokud se Vašim dětem létající autíčko zalíbí, můžete dát kanálu odběr a vždy, když se objeví nové video, budete automaticky informování. Momentálně se na kanále nachází na 65 videí a zpravidla se objeví nové video jednou za měsíc.


Nemusíte se bát, že by Vaše dítě nerozumělo anglicky – drtivá většina scének je němá a důraz se zde klade zejména na visuální a zvukovou stránku.Věříme, že si Vaše děti autíčko TuTiTu oblíbí.This entry was posted in Seriály and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *