Účesy 2014 na denní nošení

Móda účesů se mění stejně, jako jiné možné trendy – rychle a téměř nepředvídatelně. Proto Vám v tomto článku přinášíme osvětu v podobě informací o aktuálních účesech roku 2014, které můžete lehce využít na denní nošení bez toho, aby se Vás jal pocit, že nejste „v kurzu“. Účesy, které Vám představíme, jsou módní a slušivé, některé i při troše zdatnosti proveditelné i za domácích podmínek. Podívejme se tedy na ně.

Pokud čekáte nějaké extravagantní výstřelky, budete zklamaní – účesy na rok 2014 jsou poměrně prosté, i přesto některé vyvolávají dojem elegance a sofistikované invence. Na druhé straně tu jsou i účesy, které byste našli i na fotografiích z 80. let – retro letí v každé době a za každého počasí.

Krásný a rychlý účes!

Tento návod je vskutku užitečný pro všechny čtenářky, které nechtějí účes příliš výrazný ani složitý, spíše, aby se dobře nosil a rychle tvořil. Tip, kterým můžeme obohatit Vaše snažení, je ten, že se tento účes lépe tvoří z narovnaných vlasů, nejlépe za pomocí žehličky nebo vhodného přípravku. Zabere Vám málo času, je vkusný a hodí se do každé společnosti. Můžete si vybrat i z varianty, kdy necháte koukat culík zespoda anebo ho necháte zakrytý.

Francouzský cop naruby

Tato známá varianta copu je v současnosti také velice oblíbeným účesem, který můžete vidět na mnoha mladých dívkách. Poměrně výrazná obdoba, avšak nesporně elegantní a skvělá, pokud nechcete, aby Vám vlasy sami vlály ve větru. Stručná a jasná ukázka Vám jistě pomůže s tím, aby se Vám Vaše úsilí o tento účes proměnilo v krásný výsledek.

Těmito aktuálními účesy, které Vám byly v článku představeny, jistě své okolí okouzlíte a sami budete spokojeni s jejich pohodlným nošením. Věříme, že Vám byli tyto informace přínosem a pokud již máte zkušenosti s některou variantou, jistě se podělte do komentářů pod článkem.This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *