Uložto.cz písničky mp3

Ulož.to všem velice známý portál. Jedná se o stránky, kde stáhnete a nahrajete téměř všechno. Ať už fotky z Vaší poslední dovolené, nevypadaný film expendables 3 či nové album Madony. Je to ale správné? Je v pořádku, okrádat majitele autorských práv o jejich zisky?

Uložto.cz písničky mp3 – Jde to i jinak

Víme stahování filmu, písniček či videí pro vlastní potřebuje je legální, ale nebylo by lepší spíše umělci na jeho tvorbu přispět? Určitě by jste také nepracovali zadarmo. Dnes Vám ukážeme několik způsobů, jak si poslechnout písničky.

Youtube

Takovým nejlepší způsobem jak si poslechnout Vaše oblíbené písničky, mrknout na videoklip a zároveň podpořit umělce finančně (nepřímo) je použití serveru Youtube. Na stránkách má videoklipy snad každý známý zpěvák či zpěvačka. Stačí si pouze najít jeho kanál, pustit video a je to vše. Říkáte si, jak jsem asi umělce podpořil/a? No úplně jednoduše. Tím, že se podíváte na videoklip, tak se Vám zobrazují reklamy a umělec má za každé zobrazení nějaké ty drobné – když se mu zobrazení – chcete-li shlédnutí nashromáždí, tak si můžete přijít na pořádný balík. Videoklip GANGAMSTYLE vydělal raperovi PSY přes 8 milionu dolaru a to už je pořádná částka nemyslíte?

Mrkněte například na všechny videoklipy nejznámějšího DJ na naší planetě – Davida Guetty

Spotify či iTunes Radio

Streamovací služby jenž jsou momentálně na vzestupu. Stačí si stáhnout jejich program a můžete neomezeně poslouchat. Opět umělec má peníze z toho, že sledujete různé reklamy a nebo z poplatků – lze si zaplatit prémiové členství a mí tak služby bez reklam.

iTunes

Poslední no možná ne ale poslední možnost jenž zde uvedeme je zakoupení či pronájem přes iTunes. Za film či písničku tak zaplatíte a celých 66% ceny jde rovnou umělci a to je krásné ne? Navíc si pak film či právě staženou mp3 můžete dát o všech možných zařízení – od mobilu přes tablet až do chytrých věcí co se nosí na těle.This entry was posted in Novinky and tagged , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *