Vimeo.com – Videoportál plný zábavy

Taky už Vás štve monopol Youtube.com a hledáte nějakou změnu? Nebaví Vás dokola sledovat reklamy před a po videích, či si snad nemůžete necenzurované verze Vašich oblíbených hudebních interpretů?

Pak pro Vás máme dobrou zprávu, protože Youtube není jediný, u kterého lze nahrávat a sledovat videa. Projekt Vimeo.com je právě jedním z takových, který se snaží youtubu konkurovat. A v čem je vlastně jiný? Čtěte dále a vše se dozvíte.

Zkuste něco nového

Vimeo.com je vítanou alternativou právě pro uživatele, jež se hnusí komerčnost Youtube, Metacafe a podobných video-portálů. Jako hlavní a nespornou výhodu vidíme fakt, že před, během ani po sledování videa není zobrazována žádná reklama, což je v tomto internetovém průmyslu téměř zázrak. Na rozdíl od ostatních se můžete na stránkách vimeo.com podívat na všechny lidi, jež se na jeho chodu podílí a každým dnem ho zdokonalují.

Upload na portál

Co se samotného uploadu týče, každý uživatel může denně uploadovat 500MB dat, což bohužel není úplně dostačující. Pravidelní streameři si tedy rozhodně nepříjdou na své – a to pomineme fakt, že leckdo na youtubu pěkně vydělává díky partnerství. Možná zklame i nízká jazyková podpora – Vimeo, kromě své základní angličtiny nabízí překlad pouze do španělštiny. Masivní asijské komunitě tedy nezbude nic jiného, než zůstat věrná Youtube a podobným nebo se spokojit s anglickou verzí stránek.This entry was posted in Novinky and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *