www.ulozto.cz stahovat zdarma bez registrace

Jsme tu s dalším článkem, kde Vám poradíme, kde si stáhnout nejrůznější věci zdarma a zároveň si ukážeme nějaké alternativy, tak aby z toho měl peníze i majitel autorských práv.Dnešní doba je jedním slovem hrozná – všichni se honí za penězi a stále jich mají málo. Nebyl by den, kdybych kolem se neslyšel, že tohle je drahé to si nemůžeme dovolit a já se s tímto tvrzením také ztotožňuji. Všechno je dneska drahé a lidé nemají moc peněz. Při představě, že by platili i za hudbu, filmy a knížky mi jde mráz po zádech. Nezbylo by jim totiž absolutně nic na jídlo a nájem. Vemte si to  – dnešní nová hra na počítač stojí přes tisíc korun. Když si vezmeme, že průměrný občas vydělá 15 tisíc čistého – z toho zaplatí nájem, jídlo, energie, telefon a internet, tak mu skoro nic nezbyde. Proto lidé také tak často stahují – majitelé autorských práv říkají – kradou obsah. Jsou zde ale způsoby a možnosti jak si poslechnout hudbu zdarma a i přesto bude majitel autorských práv spokojen. Ptáte se jak? Máme hned 3 odpovědi – Youtube, iTunes, Spotify a veřejné knihovny.

Youtube – největší databáze videoklipů

Chcete-li si pustit písničku, dokument či nějaký starší a v budoucnu i nový film, tak jděte na Youtube. Portál nabízí sledování videí zdarma a majitel videa má za každé shléndutí nějaké peníze. Ptáte se proč by Youtube dával majiteli jen tak peníze? To proto, že během pouštění videí se zobrazují reklamy.

V budoucnu má portál v plánu také pronájem filmů. Jednoduše jakmile vyjde nový film, tak bude nahrán na Youtube a vy si ho za malý poplatek bude moci pustit – naprosto ideální stav.

Streamovací služba

Další možností je platit měsíčně paušalní poplatek spotifiy a mít přístup k veškeré hudbě z obrovské databáze. V případě, že se Vám nebude chtít platit mužete mít free verzi, kde ale musíte přetrpět reklamy.

Knihovny

Skvělým způsobem, jak ušetřit za knihy a jiné tištěné věci jsou veřejné knihovny. Stačí si správní poplate pořídit členskou kartu a půjčovat si knihy jak je libo. Jste-li vášnivým čtenářem, tak ročně ušetříte až desítky tisíc korun a to se přece vyplatí.This entry was posted in Novinky and tagged , , . Bookmark the permalink.

One Response to www.ulozto.cz stahovat zdarma bez registrace

  1. Fanfan21 says:

    Supr

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *