Youtube české filmy

Youtube.com je znám především pro svá hudební videa, která sem vkládají hudební interpreti z celého světa. Nesmíme ale zapomínat i na jiný obsah, jež se neodmyslitelně podílí na popularitě Youtubu. Ať už to jsou zábavná videa plná grotesek a vtipu, záznamy ze sportovních utkání, či snad tzv. virální videa, v nichž účinkují na daná témata hvězdy internetu, jako jsou Ray William Johnson apod.. Na videoportálu je toho zkrátka hodně, ale pro česky mluvícího člověka, který nemá zájem v hudbě – najde se zde něco? Naše odpověď zní ano – české filmy.

Kameňák, Okresní přebor nebo Na samotě u lesa

Youtubu a vkládání videí na něj totiž není čistě jen záležitostí Ameriky a obecně cizinců. Čeští internetoví uživatelé vkládají na youtube také a české filmy nejsou rozhodně výjimkou. Když pomineme ty nové filmy, jež se leckde promítají teprve v kině a na youtubu jsou nahrávány nelegálně a zpravidla tam nevydrží déle než pár dní, najdeme zde i staré osvědčené klasiky – Na samotě u lesa, Kameňák, či třeba Okresní přebor. Zastoupeny jsou zde všechny filmové žánry, ale i doby vzniku. Není tedy problém najít i černobílé filmy z totality, jako je třeba film Ženy v ofsajdu z roku 1971.
Pakliže tedy máte chuť na nějakou klasiku, zadejte název do vyhledávání na Youtube.com a určitě budete příjemně překvapeni.

Záhada hlavolamu

Co je doma, to se počítá, pánové

Jak dostat tatínka do polepšovny

Tak co? Jak se Vám tyto tři filmy líbili? Jsou to takové klasiky na které se rády podívají všechny generace. V případě, že by jste rádi shlédli i další filmy, tak doporučujeme sledovat naší novou kategorii. Snažíme se tam často publikovat filmy, jenž si je možné pustit za drobný poplatek přímo u Vás doma. Nemusíte se tak honit někam do kina a vychutnat si kromě filmové i domácí atmosféru.This entry was posted in Filmy and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *