Youtube české písničky pro děti

Zabavit dnešní děti rozhodně není nic lehkého. Na internetu na ně čekají novodobá nebezpečí, jako je brutalita, nevhodný obsah a peprný jazyk. Když to vezmeme kolem a kolem, youtube – ať chce, nebo ne – doslova přetéká materiálem, který je dle dnešních odborníků pro děti zcela nevhodný.

Písničky a filmy pro děti

Znamená to tedy, že děti bychom zde neměli nechat brouzdat samotné, ovšem jiná věc je, když jim nějaké video, či písničku pustíme sami. Konkrétně na youtube se nacházejí stovky pořadů, známých dětských show a pohádek, písniček a další nepřeberné množství materiálu, které si dokáže užít i malé, česky mluvící dítě. Stačí jen napsat do vyhledávače na youtube „písničky pro děti“, či jiné podobné heslo a děti mají na hodiny a hodiny zábavy. Kromě „ostřílených“ dětských interpretů, jako je Dáda Patrasová, či třeba předělávky písniček od Šmoulů, lze naleznete i úplné klasiky, jež znáte ze svých mladých let. Najít ale můžete i pořady, jako Kouzelná školka, Teletubbies a nejrůznější animáky – vše v češtině. Ti z Vás, jež budou hledat velmi pozorně, můžou najít i v poslední době velmi populární Červený Traktůrek, či Ovečku Shaun.

Jak sami vidíte, i na místě, jako je youtube, lze najít dost materiálu, který nebude závadný jak pro Vás, tak pro Vaše malé ratolesti.

Holka modrooká

Skákal pes

Prší prší jen se lejeThis entry was posted in Videoklipy and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *