Filmy

Jak jistě všichni dobře víte, stahování filmů a písniček je v ČR na skutečné hraně zákona. Proč tedy riskovat konfrontaci se zákonem, když si můžete pustit většinu z české tvorby zdarma a online?

Youtube filmy

Ano, mluvíme zde o vele-populárním  video portálu Youtube.com. Právě zde se nachází obrovské množství filmů i muziky nejen zahraniční, ale i české tvorby. Výhodou portálu je, že si film můžete pustit kdykoliv a kdekoliv. Jediné co k tomu je potřeba je připojení internetu. Většina ja navíc zdarma. Pokud film není zdarma, stačí si ho za drobný poplatek pronajmout a pustit. Věřte, že vždy budete koukat na to nejkvalitnější. V současné době jsou již některé tituly dostupné ve vysoké kvalitě (minimum je HD 720 – standart 1080). Setkali jsme se i s rozlišení 4k, ale bohužel nemáme na to display, takže jsem si to nepustili.

České filmy zdarma

Uživatel mirorek2 učinil zajímavý playlist českých a slovenských filmů, které si můžete na Youtube pustit v češtině a kompletně zdarma. Jako příklad uvedeme film „Román pro ženy“, „Byl jednou jeden polda“, či třeba komedii od Zdeňka Trošky „Kameňák“. Filmů je zde ale mnohem více a Vaše možnosti jsou prakticky omezeny jen Vaší chutí a fantazií.
Podobný playlist vytvořil i uživatel mimitka11. Ten do svého repertoáru zařadil spíše novější tituly, jako je „Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka“, či film „Hasiči“.

Chcete-li sledovat nejnovější trendy, co se tohoto odvětví týče? Sledujte naší rubriku Trailery. Přidáváme sem to co aktuálně běží v kině. Vždy je k traileru i drobný popisek od distributora, takže si tak uděláte skvělý obrázek o tom o čem film je. Nejdeme-li nějaký film dostupný online a zdarma, tak publikujeme do této rubriky

Písničky

Co se českých písniček týče, výběr je ještě pestřejší. Jako příklad dalšího vynikajícího playlistu musíme zmínit výběr uživatelky Jany  Brůžkové, která sem zařadila takové písničky, jako Jiří Schelinger – Šípková Růženka, Jahody Mražený, či klasiku od Heleny Vondráčkové a Karla Gotta.

Kromě českých písniček jsou tu i ty zahraniční. Když si uvědomíte, tak na portálu jsou v podstatě písničky ze všech koutů světa. Díky tomu si tak lze poslechnout i netradiční africkou hudbu či písničky eskymáku.

Jak sami vidíte, písniček i filmů českého znění je na Youtube.com opravdu hodně, proto nemá smysl stahovat, když si můžete vše pustit zdarma a online. Doufáme, že se Vám dnešní článek líbil. Jestli-že ano sdílejte ho s přáteli na Facebooku. V případě nějakých doplňujících dotazů neváhejte a obraťte se na nás prostřednictvím komentářů.

Reklama

One Response to Filmy

  1. Jiří says:

    filmy a mp3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *