Youtube videa – bagry

Opět se Vám hlásíme z našeho pravidelného informačního magazínu. Dnes jsme se rozhodli dát tip všem milovníkům velkých kol, hrubé síly a těžkých břemen – ano, dnešním tématem budou bagry.

Svět bagrů

Světem internetu koluje mnoho videí, na kterých můžeme vidět v akci tuhle těžkou techniku. Populární je na Youtube třeba video JCB 3CX AT WORK, který ukazuje sílu bagru JCB 3CX. Video má již 17 milionů zhlédnutí a na videu dělník sbírá do lžíce hlínu, kterou potřebuje dostat z 1 místa na druhé.Populární jsou i videa, která zachycují soutěže v bagrování – příkladem je video s názvem „Bagr contest“. Toto 5-minutové video zachycuje 2 bagristy, kteří mezi sebou zápasí v kopání děr.Dalšími populárními videi na Youtubu jsou třeba záběry ze staveb různých staveb – z České Republiky třeba stavba křižovatky silničního okruhu kolem Prahy z D1. Video se jmenuje „bagry, dumpery“ a shlédlo ho už na 88 tisíc uživatelů. Ve videu jsou kromě Dumperů CAT 730 a Volvo A30E záběry bagrů CAT 325D v akci.

Odlehčení na závěr

A na závěr na odlehčenou se můžete podívat na video s názvem „Аквапарк в виде экскаватора“ – jedná se o ruské video, na kterém bagrista vozí děti a rodiče u bazénu.This entry was posted in Videa and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *