Yutube

Yutube. Toto slovo jste již někde slyšeli že? Ano určitě ve spojení s hudbou, videoklipy a nebo třeba s písničkami. Jedná se o největší server pro sdílení a shlížení videoobsahu na světě. Společnost je v současné době vlastněna obrovským a celosvětově známým vyhledávačem Google. Samotná společnost, ale vznikla již v roce 2005 a fungovala samostatně. V roce 2006 byla odkoupena největší internetovým vyhledávačem Google. Od té doby služba vzkvétá a denně youtube navštíví až miliarda lidí.

Yutube.com

Rozhodně zajímavá doména říkáte si. Zde tedy najdu ten slavný videoportál? No, ale ejhle. Naťukáte do adresního řádku adresu www.yutube.com a vyskočí na Vás nějaký dotazník. To opravdu nejsou oficiální stránky! Pokud je hledáte doporučuji přejí na www.youtube.com. Takovéto překlepy jsou naprosto běžné a většinou vznikají u lidí, kteří až zas tak dobře nevládnou anglickým jazykem. Toho využívají internetový spekulanti, jenž takovou doménu zakoupí a poté zkouší vydělat nějaké ty peníze na reklamě.

Oficiální stránky jsou Youtube.com – Bacha na to

Takže nyní už správný název znáte a teď jde především o to, aby jste si našli kýžený obsah. Ve zkratce na Youtube najdete prostě a jednoduše úplně všechno. Od těch nejstarších filmů, písniček přes seriály až po nejnovější videoklipy a soukromá vide a uživatelů. To je možná ten hlavní důvod proč je portál tak strašně moc populární.

My jsme si portál také oblíbili a za naší redakci musí říci, že jsme již nahráli více než 150 videí. Naše videa dohromady vidělo přes 250 000 uživatelů což je nádherné číslo no nemyslíte?

A o čem, že to točíme? No točíme takzvané vlogy – (zkratka videoblogy), ve kterých komentujeme vždy aktuální dění, či zajímavá témata.

Reklama

Comments are closed.